WYCIECZKI PO POMORSKIM

Zanurz się w Pomorskim!

Chcesz poczuć smak przygody? Masz ochotę poznać pomorskie, odkryć historię miast i regionu? Doskonale!

Przygotowaliśmy dla Ciebie dzień pełen niespodzianek. Przeżyj z nami niezapomniane chwile, odkryj wyjątkowe miejsca i poznaj ich historię!

Z nami doświadczysz nowych wrażeń: odkryjesz znane i mniej znane zakamarki, spróbujesz specjałów lokalnej kuchni, weźmiesz udział w warsztatach czy wydarzeniach. Razem przeżyjemy piękne chwile, które będziemy miło wspominać!

Odkrywaj piękno regionu z Pomorskie Tours!

Spacery i wycieczki jednodniowe

This image for Image Layouts addon

A trip with history in the background

This image for Image Layouts addon

Wycieczka z historią w tle

Odkryj Pomorskie w jeden dzień!

Pomorskie. Nabierz kolorów!
Atutem Pomorskiego jest świeże czyste powietrze oraz wspaniała lokalna kuchnia. To tutaj rozsmakujesz się w regionie, gdy spróbujesz pysznej truskawki kaszubskiej, grzybów, owoców leśnych, śledzia bałtyckiego, sera koziego czy gęsiny - flagowego produktu regionu. To tutaj poznasz kawał polskiej historii, gdy odwiedzisz mury gdańskich zabytków. To tutaj będziesz oddychać pełną piersią, gdy wyruszysz rowerem przez Bory Tucholskie. Tu poczujesz moryską bryzę i złapiesz wiatr w żagle, gdy wypłyniesz na otwarte morze. Liczne szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pomorskie to studnia wrażeń dla amatorów aktywności rekreacyjnych i sportowych.
Image
Book Now Book Now