WYCIECZKI PO POMORSKIM

Zanurz się w Pomorskim! Odkrywaj piękno regionu z Pomorskie Tours!

Chcesz poczuć smak przygody? Doskonale! Przygotowaliśmy dla Ciebie dzień pełen niespodzianek. Przeżyj z nami niezapomniane chwile, odkryj wyjątkowe miejsca, poznaj ich historię, spróbuj lokalnych specjałów!

O nic nie musisz się martwić – zorganizujemy dla Ciebie wszystko od A do Z. Zawieziemy Cię na miejsce, kupimy bilety, zapewnimy profesjonalną opiekę przewodników. 

Jeśli cenisz swobodę i zdajesz się na własny transport, możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych pakietów. Niezależnie jaki pakiet wybierzesz, nie będziesz się nudził. Z nami doświadczysz nowych wrażeń: spróbujesz specjałów lokalnej kuchni, weźmiesz udział w warsztatach czy wydarzeniach. Razem przeżyjemy piękne chwile, które będziemy miło wspominać!

Spacery i wycieczki jednodniowe

Odkryj Pomorskie w jeden dzień!

Pomorskie. Nabierz kolorów!
Atutem Pomorskiego jest świeże czyste powietrze oraz wspaniała lokalna kuchnia. To tutaj rozsmakujesz się w regionie, gdy spróbujesz pysznej truskawki kaszubskiej, grzybów, owoców leśnych, śledzia bałtyckiego, sera koziego czy gęsiny - flagowego produktu regionu. To tutaj poznasz kawał polskiej historii, gdy odwiedzisz mury gdańskich zabytków. To tutaj będziesz oddychać pełną piersią, gdy wyruszysz rowerem przez Bory Tucholskie. Tu poczujesz moryską bryzę i złapiesz wiatr w żagle, gdy wypłyniesz na otwarte morze. Liczne szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pomorskie to studnia wrażeń dla amatorów aktywności rekreacyjnych i sportowych.
Image
Image

Zapisz się na newsletter

Zapisując się do listy subskrybentów newslettera, akceptujesz naszą Politykę Prywatności.
Book Now Book Now