Wycieczki jednodniowe po Gdańsku

Odkryj urok i bogatą historię Gdańska z naszymi wyjątkowymi wycieczkami po tym fascynującym mieście! Gdańsk, perła nad Bałtykiem, to miejsce pełne niezwykłych atrakcji, które zasługują na odkrycie z prawdziwymi pasjonatami podróży. Nie bez powodu na zwiedzanie Gdańska przyjeżdżają turyści nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Pomorskie Tours oferuje wyjątkowe wycieczki po Gdańsku z doświadczonym przewodnikiem, które pozwolą Ci zanurzyć się w tym bogatym w historię i kulturę mieście. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem architektury, historii, kuchni regionalnej czy po prostu ciekawym świata podróżnikiem, nasz przewodnik pokaże Ci, że Gdańsk ma wiele do zaoferowania. Nasi przewodnicy komunikują się w różnych językach, dzięki czemu mogą oprowadzać wycieczki z różnych krajów. Potwierdzeniem ich pasji są niezmiennie dobre oceny ich pracy i rekomendacje. Dzięki nim Gdańsk stoi dla Ciebie otworem.

Spacer z przewodnikiem Gdańsk
Wycieczka z historią w tle
Droga Królewska
Wycieczka z historią w tle

Co zobaczysz podczas wycieczki po Gdańsku?

Podczas naszych wycieczek będziesz miał okazję zobaczyć najważniejsze zabytki centrum Gdańska, takie jak Długi Targ na Głównym Mieście, gdzie stoi piękny Ratusz Główny, słynną Bramę Zieloną, Dom Uphagena, Muzeum Bursztynu czy monumentalny Żuraw. Nasze wycieczki prowadzą turystów również przez niezbyt często odwiedzane magiczne uliczki Głównego Miasta, gdzie tchnienie historii można poczuć w każdym zakamarku. Organizujemy też wycieczki do innych dzielnic Gdańska.

Ale nasze wycieczki to nie tylko zwiedzanie zabytków. Nasi przewodnicy turystyczni podzielą się z Tobą fascynującymi opowieściami o historii Gdańska, jego ważnych postaciach i kluczowych wydarzeniach, które ukształtowały to miasto na przestrzeni wieków. Każdy nasz przewodnik jest pasjonatem z ogromną wiedzą, gotowy podzielić się swoją miłością do Gdańska z Tobą.

Ponadto, podczas naszych wycieczek dajemy Ci możliwość spróbowania lokalnych specjałów kulinarnej sceny Gdańska. Zobaczysz, że w Gdańsku można naprawdę smacznie zjeść, próbując wielu lokalnych specjałów. Lokalna kuchnia to również doskonały powód do zwiedzania Gdańska.

Wycieczka do Trójmiasta zaczyna się w Gdańsku

Jeśli szukasz niezapomnianych wspomnień, wycieczka do Gdańska i spacer z naszym przewodnikiem są idealnym wyborem. Poznaj to magiczne miasto z naszymi przewodnikami i odkryj, dlaczego warto podążać za śladami historii Gdańska. Jeśli chcesz poznać całe Trójmiasto, oprócz samej wycieczki do Gdańska, wybierz się z nami do Sopotu i Gdyni. Odkryjesz dzięki nam wspaniałe i oryginalne muzea, lokalne smaki, zabytki, o których mało kto wie. W Gdańsku rozpocznij swoją przygodę w Trójmieście.

Zapraszamy Cię do odkrywania Pomorskiego z nami. Czekamy na Ciebie w Gdańsku!

Book Now Book Now