Bursztynowa przygoda rodzinna

Bursztyn Warsztaty bursztynnicze

Czy marzyłeś kiedyś o rodzinnej przygodzie pełnej kreatywności, wiedzy i fascynujących doświadczeń? Teraz masz szansę odkryć świat bursztynu razem z nami.

Bursztynowa przygoda rodzinna to nie tylko nauka i twórcza praca. To unikatowe doświadczenie, które łączy pokolenia i na długo zostawia piękne wspomnienia. Zapraszamy Cię do magicznego świata bursztynu!


Podczas naszych warsztatów:

edukacja łączy się z pasją

Dowiesz się więcej o bursztynie – jego historii, właściwościach, a także ciekawostkach z nim związanych. Nasza specjalistka, z pasją dzieli się wiedzą, która zachwyca i intryguje nawet najmłodszych.

wykonasz bursztynowe rękodzieło

Pobudzisz wyobraźnie i swoją kreatywność, aby powstało piękne bursztynowe rękodzieło. Do Twojej dyspozycji uczestników będzie bursztyn naturalny, szlifowany, zero waste oczek jubilerskich oraz pył bursztynowy. Po warsztacie zabierzesz ze sobą na pamiątkę świetnych chwil.

panuje rodzinna atmosfera

Warsztaty stworzone są z myślą o rodzinach! Zaprzyjaźnicie się z innymi uczestnikami, podzieliście pomysłami, a przede wszystkim spędzicie miło czas

Uwaga!

Warsztat zostanie zrealizowany przy minimum 5-osobowej grupie. Każdorazowo zostanie potwierdzony lub anulowany na 24 godziny przed rozpoczęciem. W przypadku braku niezbędnego minimum uczestników opłata za bilet zostanie zwrócona

Zarezerwuj teraz


99 PLN za dziecko
129 PLN za osobę dorosłą

Udział dziecka możliwy tylko pod opieką osoby dorosłej.
 
Bilety zarezerwujesz też w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej,
Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 2a
tel. 58 732 70 41

Terminy warsztatów


20.07.2024 godz. 10:00
18.08.2024 godz. 10:00

Czas trwania


około 1,5 godziny
Zarezerwuj teraz

129 PLN za osobę dorosłą

99 PLN za dziecko

Kup online lub w punkcie Informacji Turystycznej w Bramie Wyżynnej,
ul. Wały Jagiellońskie 2a, Gdańsk.

Kliknij TUTAJ i znajdź na mapie Google.

Warsztaty dla dzieci Gdańsk

Zapraszamy dzieci z Gdańska i nie tylko do fascynującej podróży po krainie kreatywności! Nasze warsztaty to nie tylko zabawa, to także nauka poprzez eksperymenty, tworzenie i odkrywanie własnych talentów. W naszych warsztatach mogą brać udział zarówno starsze jak i młodsze dzieci. Każdy z oferowanych warsztatów to wydarzenie, dla którego warto zabrać dzieci z domu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Inspirujące zajęcia: dzięki naszym warsztatom dzieci rozwijają wyobraźnię i kreatywność, tworząc jednocześnie niezapomniane dzieła sztuki.
  • Rozwój umiejętności: każde dziecko ma szansę odkryć swoje ukryte talenty i zdolności artystyczne, ucząc się nowych technik i sposobów wyrażania siebie.
  • Integracja i zabawa: nasze zajęcia są nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i zabawy, sprzyjającej integracji z rówieśnikami. Warto spotkać się z innymi!
  • Bezpieczna przestrzeń: dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych uczestników, zapewniając profesjonalną opiekę i odpowiednie warunki do nauki i twórczego działania.

Gdzie i kiedy?

Terminy: warsztaty odbywają się regularnie, zapraszamy do śledzenia naszego harmonogramu na naszej stronie internetowej. Wydarzenia oferujemy w różne dni tygodnia. Jeśli chcesz skorzystać z oferty dla grupy zorganizowanej, podczas której dzieci wezmą udział w warsztatach ze swoimi przyjaciółmi, skontaktuj się z nami.

Lokalizacja: nasze zajęcia są dostępne w centrum Gdańska, w Bramie Wyżynnej, ul. Wały Jagiellońskie 2a.

Wybierzcie się z dziećmi na warsztaty

Zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną odkrywać piękno sztuki i rozwijać swoją kreatywność! Aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na warsztaty, odwiedzaj regularnie naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami już dziś! W warsztatach mogą brać udział także dorośli!

Niech twoje dziecko doświadczy magii twórczego świata i odkrywa nowe atrakcje razem z nami! Do zobaczenia na warsztatach!

Book Now Book Now