Bursztynowa przygoda rodzinna

Bursztyn Warsztaty bursztynnicze

Czy marzyłeś kiedyś o rodzinnej przygodzie pełnej kreatywności, wiedzy i fascynujących doświadczeń? Teraz masz szansę odkryć świat bursztynu razem z nami.

Bursztynowa przygoda rodzinna to nie tylko nauka i twórcza praca. To unikatowe doświadczenie, które łączy pokolenia i na długo zostawia piękne wspomnienia. Zapraszamy Cię do magicznego świata bursztynu!


Podczas naszych warsztatów:

edukacja łączy się z pasją

Dowiesz się więcej o bursztynie – jego historii, właściwościach, a także ciekawostkach z nim związanych. Nasza specjalistka, z pasją dzieli się wiedzą, która zachwyca i intryguje nawet najmłodszych.

wykonasz bursztynowe rękodzieło

Pobudzisz wyobraźnie i swoją kreatywność, aby powstało piękne bursztynowe rękodzieło. Do Twojej dyspozycji uczestników będzie bursztyn naturalny, szlifowany, zero waste oczek jubilerskich oraz pył bursztynowy. Po warsztacie zabierzesz ze sobą na pamiątkę świetnych chwil.

panuje rodzinna atmosfera

Warsztaty stworzone są z myślą o rodzinach! Zaprzyjaźnicie się z innymi uczestnikami, podzieliście pomysłami, a przede wszystkim spędzicie miło czas

Zarezerwuj teraz


99 PLN za dziecko
129 PLN za osobę dorosłą

Udział dziecka możliwy tylko pod opieką osoby dorosłej.
 
Bilety zarezerwujesz też w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej, Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie 2a. tel. 58 732 70 41

Terminy warsztatów


01.06.2024 godz. 10:00
20.07.2024 godz. 10:00
18.08.2024 godz. 10:00

Czas trwania


około 1,5 godziny
Zarezerwuj teraz

129 PLN za osobę dorosłą

99 PLN za dziecko

Kup online lub w punkcie Informacji Turystycznej w Bramie Wyżynnej,
ul. Wały Jagiellońskie 2a, Gdańsk.

Kliknij TUTAJ i znajdź na mapie Google.

Book Now Book Now