Bursztyn - warsztaty kreatywne

Informacje o wycieczce

Gdańsk - Stare Miasto

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu? Chcesz dowiedzieć się więcej o złocie Bałtyku? Lubisz kreatywne zajęcia i masz ochotę przygotować własnoręcznie bursztynową pamiątkę? Świetnie! Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na warsztaty podczas których dowiesz się o historii i pochodzeniu bursztynu, jak sprawdzić czy bursztyn jest prawdziwy, o jego pozyskiwaniu oraz projektowaniu biżuterii z bursztyny. Czeka na Ciebie mnóstwo ciekawostek związanych ze złotem Bałtyku.

Zarezerwuj

Poza solidną garścią edukacyjną będziesz miała okazję wykazać się artystycznie. Zaprojektujesz własną broszkę, brelok lub zakładkę do książki z wykorzystaniem drewna i bursztynu: naturalnego, szlifowanego oraz zero waste oczek jubilerskich oraz pyłu bursztynowego. Wykonane przedmioty zabierzesz ze sobą, aby cieszyły oko i przypominały Ci o bursztynowej przygodzie.

Opowieść o bursztynie to nieodłączny element regionu. Do dziś rozsławia Pomorskie na cały świat. Bursztyn niejedno ma imię, niejedną historię opowiada, ale wciąż zadziwia i zachwyca. Podczas 1,5 godzinnych warsztatów zyskasz wiedzę od prawdziwych pasjonatów bursztynu oraz świetnie spędzisz czas. Zarezerwuj miejsca już dziś i poznaj historię bursztynu.

Uwaga! Warsztat zostanie zrealizowany przy minimum 5 osobowej grupie. Każdorazowo zostanie potwierdzony lub anulowany na 24 godziny przed rozpoczęciem.

W przypadku braku niezbędnego minimum uczestników opłata za bilet zostanie zwrócona.

Terminy wycieczki

3 września 2023
godz. 10:30

Czas trwania

około 1,5 godziny
Płatność kartą
Płatność przelewem internetowym / BLIK
Zarezerwuj teraz

159 PLN za osobęKup online lub w punkcie Informacji Turystycznej w Bramie Wyżynnej,
ul. Wały Jagiellońskie 2a, Gdańsk.

Kliknij TUTAJ i znajdź na mapie Google.

Book Now Book Now