Wynajem sytemu tour guide

wynajem systemu tour guide

Organizujesz wycieczkę, szkolenie, konferencję, spotkanie firmowe w hałaśliwej przestrzeni w Trójmieście i okolicach? Zorganizuj je z wykorzystaniem naszych urządzeń tour guide!

Tour Guide System to zaawansowane technologicznie urządzenie wspomagające prowadzenie wycieczek oraz komunikację w grupach turystycznych. Składa się zazwyczaj z nadajnika (transmitera) oraz zestawu odbiorników (receiverów), które są wyposażone w słuchawki lub głośniki. Nadajnik jest używany przez przewodnika, który mówi do mikrofonu, a odbiorniki przez uczestników wycieczki, którzy słuchają jego komentarzy i instrukcji.

Oferujemy Wam wynajem czasowy systemu Okayo WaveTalk. 

WaveTalk to cyfrowy system tourguide zaprojektowany z myślą o komfortowym użytkowaniu. Niewielkie, kompaktowe i bardzo lekkie urządzenia to przyszłość nowoczesnego zwiedzania grupowego.

 

Skontaktuj się z nami

Korzyści z używania Tour Guide System:

  1. Komfort i wygoda: Uczestnicy wycieczki mogą słuchać przewodnika bez potrzeby stania blisko niego. To szczególnie ważne w miejscach zatłoczonych lub gdzie przestrzeń jest ograniczona.

  2. Czystość przekazu: Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, przekaz informacji jest klarowny i wolny od zakłóceń zewnętrznych.

  3. Efektywność: Przewodnik może skupić się na prowadzeniu grupy i przekazywaniu wiedzy, nie martwiąc się o to, czy wszyscy uczestnicy go słyszą.

  4. Elastyczność: Systemy te są lekkie, przenośne i łatwe w użyciu, co sprawia, że są idealne do różnych rodzajów wycieczek i wydarzeń.

Oferowany zestaw:

  • 55 sztuk odbiorników

  • 2 nadajniki

  • 2 mikrofony MICROPHONE HM-35A

    Dodatkowo zapewniamy do każdego odbiornika słuchawkę jednorazową oraz do zestawu torbę do przechowywania urządzeń.

Book Now Book Now